Gemi turları

Gemi Turları nedir?
Alabildiğine uzanan maviliklerde hem tatilini yapmak hem de yeni yerler keşfetmek isteyenlerin tercihi olan Gemi Turları, özellikle Akdeniz ve Ege’de denize kıyısı bulunan ülkeleri keşfetmek için bire bir.

Gemi turları ile nereleri görebiliriz?
Gemi turları; Akdeniz ve Ege denizinde kıyıya sahip tüm ülkeleri kapsarken, Nehir turları ve Norveç fiyortları gibi pek çok yere de gitme imkanı sunuyor.

Avrupa Turları

Avrupa turları nedir?
Avrupa Turları, bir çok Avrupa ülkesine düzenlenen turlardır.50 ye yakın Avrupa ülkesi ve yüzlerce şehire düzenlenen turlardır.

Avrupa turlarda hangi şehirler var?
Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Kuzey Avrupa ve Güney Avrupa ülkeri yer almaktadır.

Vizesiz Turlar

Vizesiz turlar nedir?
Vizesiz turlar Vize çıkartma telaşı, çoğu gezgin için seyahatin en stresli kısımlarından biri işte tamda bu sebepten vizesiz seyahat edebileceğiniz turlar büyük kolaylık sağlamaktadır.

Vizesiz turlar nerelere düzenleniyor?
BELGRAD – MAKEDONYA- SIRBISTAN- BOSNA&HERSEK -(HIRVATİSTAN)- KARADAG- ARNAVUTLUK – FAS – UKRAYNA – BANGKOK – PHUKET- KARADAĞ – CAPE TOWN – JOHANNESBURG – SUN CITY – SUN CITY – SİNGAPUR – KORE – JAPONYA ve daha bir çok ülke ve şehire vizesiz turlarımız vardır.

Uzakdoğu Turları

Uzakdoğı turları nedir?
Uzak Doğu ülkeleri olarak bilinen Çin, Japonya, Endonezya, Filipinler, Malezya, Tayland, Kamboçya, Güney Kore gibi ülkeleri kapsayan turlardır. Uzak Doğu turları size bu coğrafyayı ve ilgi çekici kültürünü keşfetme fırsatı sunuyor.

Uzakdoğu turları ile nereleri gezebiliriz?

Uzak Doğu turları Tayland’da Bangkok, Pattaya, Phuket Adası, Singapur, Malezya, Dubai ve Maldivler gibi birçok şehri görebilirsiniz.

Balayı Turları

Balayı turları nedir?
Balayı tatili, yeni evlenen çiftlerin çıktıkları çok özel bir tatildir. Yurt dışı balayı turları sevdiğinizle başbaşa unutulmaz romantik anlar yaşamanız için gerekli tüm şartları sunan turlardır.

Balayı turları ile nereleri görebiliriz?
Balayı turları, balayı tatilinizi en güzel şekilde geçirebileceğiniz en romantik ülke ve şehirlere düzenlenir. Bu turların başlıcaları arasında aşıkların şehri Paris turu ve balayı denilince ilk akla gelen yerlerden biri olan Maldivler de vardır.

Balkan Turları

Balkan Turları nedir?
Ülkemizin kuzeybatısında yer alan ve Balkanlar olarak isimlendirilen coğrafyada bulunan; Üsküp, Belgrad, Saraybosna,Selanik, Tiran, Dubrovnik, Pocitel, Budva, Kotor, Ohrid ve daha pek çok gezi duraklarını içeren turlardır.

Balayı turları ile nereleri görebiliriz?
Balkan turları; Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna – Hersek, Sırbistan gibi ülkeleri gezme fırsatını bulabilirsiniz.